Mag ik zeggen dat ik het niet zo'n goed plan vind?
Al die restricties en aanwijzingen..
Ik geloof toch meer in een zelfregulerend systeem waarbij mensen hun eigen verantwoordelijkheid nemen. Laat mensen toch zijn die ze zijn en mocht het onverhoopt eens uit de pan rijzen ( én hoe vaak komt dat uiteindelijk nou voor?) dan staan er verschillende mensen wel klaar om iets bij te sturen of kan de 'aangesproken' partij zich via de tem-knop ( het uitroepteken) tot de moddies wenden.
Als iemand een filmpje of foto plaatst dan moet de persoon voor zichzelf helder hebben dat er altijd wel wát over gezegd wordt.
Dat commentaar sociaal en menselijk blijft, natuurlijk - zelfs ik vind dat vanzelfsprekend![]()
Voor zover commentaar zich maar beperkt tot het onderwerp van het topic ( zie feedback lijstje van Trea) en de fantasie van de lezer niet op de loop gaat door allerlei niet bedoelde zaken in te vullen of commentaar meteen op eigen persoon ipv eigen daad te zien, komt het wel goed denk ik.
De verantwoordelijkheid ligt aan beide zijden.
Bladwijzers