He verdorie wat een akelig bericht, daar zul je wel verdrietig om zijn. Baalen voor je hoor!
Hoe oud is Sugar?
Sterkte met dit alles.
He verdorie wat een akelig bericht, daar zul je wel verdrietig om zijn. Baalen voor je hoor!
Hoe oud is Sugar?
Sterkte met dit alles.
Groetjes Janneke
Gun jezelf
Gun jezelf de liefde en het geluk
Gun jezelf het geld dat je toekomt.
Gun jezelf de kracht om van jezelf te houden
Sterkte
Willen is kunnen, zolang er maar koffie is.
oh balen spat... Dat was wat de dierenarts bij mijn paard in eerste instantie ook dacht...
bah ik vind het zooo rot voor je! Hopelijk komt het toch nog goed! Op internet is hier veel informatie over te vinden! Je moet maar eens googlen!
Ik had deze gevonden: http://www.hoofcare.nl/map_voor_hoefpro ... /spat.html
Dat verklaart de dikte van het gewricht. Misschien krijgt ze vannacht pijnstillers en een ontstekingsremmer. Het is vaak zo dat als de botdelen eenmaal aan elkaar gegroeid zitten, dat dan de pijn een stuk minder wordt. Sterkte!!
Jeetje wat een bericht joh! Sterkte!
When you understand why something hurts, it stops hurting. When you understand you have options, you take action.
And when you understand you have wings, you can soar again. If it's still hurting, fly anyway!
He bah, wat vervelend nieuws! Heel veel sterkte!
Good, better, best, never let it rest. Get your good better and your better best!
Mag ik je dan aanraden om juist wel naar buiten te gaan? Lekker veel rechtdoor, dat is veel minder belastend voor de gewrichten dan al die bochtjes in de bak.Oorspronkelijk Geplaatst door cesara
Verder hoeft spat gelukkig niet het eind van de wereld te betekenen, ik ken een ruin die afgekeurd werd op spat en die nu vrolijk en wel door het leven gaat. Zijn eigenaresse heeft hem langere tijd rust gegeven en is daarna heel rustig aan de gang gegaan. Waarschijnlijk is de boel verbeend en heeft hij nou geen pijn meer. Je ziet ook niks aan zijn gangen dus het is toch goed gekomen. Ongetwijfeld komt hij niet door een buigproef. Ze heeft geen foto's meer laten maken omdat hij het nu gewoon lekker doet.
Rustig an, dan breekt het lijntje niet. Succes ermee.
Groeten,
Dorien
-->http://www.antichip.nl/ <--
The world is a dangerous place to live, not because of the people who are evil, but because of the people who don't do anything about it
- Albert Einstein -
bedankt voor jullie steun allemaal.
ik heb alle tijd
en wacht rustig af. ik zet hem eerst op rust.
en kijk rustig. hoe het veder gaat met rijden.en er zijn nog zoveel anderen dingen als rijden.
@dorien66
wat je zegt is inderdaad waar. is een goed idee. de bak vind die toch maar saai
Sugar in mijn hart Chitto in de weide
Wat een rot nieuws! Veel sterkte en hopelijk helpt de medicatie en de rust!
Maar met al die verhalen begin ik wel schrik te krijgen voor AspenDie is in mei geopereerd geweest aan zijn spronggewricht en met dat hij nu ook niet goed loopt,ben ik ook bang dat er iets mis is.
mm dat is niet fijn.waarom was die dan geopereerd aan zijn spronggevricht.Oorspronkelijk Geplaatst door Aspen
wat zegt de DA dat die nu niet goed loopt
Sugar in mijn hart Chitto in de weide
Hij had een wonde aan de voorkant en ze zijn gaan kijken of zijn spronggewricht geraakt was, 1 strekpeesje was beschadigd maar die zou zichzelf herstellen.
De DA is nu nog niet langs geweest,ik kijk het nog even aan. Als het volgende week niet beter gaat,bel ik de DA op.
ja ik zal ook even afwachten.
en gewoon op rust zetten. ook jij veel sterkte
Sugar in mijn hart Chitto in de weide
Jee Annemiek!
Gatver!
Je neemt het wel supergoed op, vind ik, naast ridjen is er gelukkig nog zo veel.
Sugar is zo'n leuk dier!!
Misschien kan je wel wat vrijheidsdressuur met hem gaan doen, apporteren, weet ik wat, dan hou je zijn slimme geest tenminste bezig, terwijl hij zijn lichaam niet te zwaar belast?
Sterkte!!
May the horse be with you!
ik heb gister weer opgehaald.
ik mocht op hem letten toen die infuus kreeg
hij heeft toch spat beslag gekregen. ook heeft die voor 25 dagen pijnstillers mee gekregen.
ik zie dat die nu al wat vrolijker is. komt ook door de pijnstillers denk ik.
het beste is als die lekker zijn eigen weg kan lopen.
maar als die gaat liggen moet die wel warm kunnen liggen.
ik heb nu een mooie wei gevonden waar die over 3 weken in kan.
die maar 5 min lopen is. en daar mag die dag en nacht op.
als het dus te nat. of veel te koud wordt kan die thuis naar de uitloopstal, die we nog druk aan het maken zijn.
Sugar in mijn hart Chitto in de weide
Wow, wat heb je dat snel en goed geregeld!
Fijn!!!
May the horse be with you!
Bladwijzers