Mijn vriendin merkte gisteren terechtop dat ik zo vreselijk onregelmatig draaf. Dat klopt ook (meestal), wanneer ik draf vraag dan gaat Whoopie steeds sneller ik neem haar weer terug en ze begint weer overnieuw. Ik moet met haar steeds de discussie aangaan.
Haar vorige eigenaresse liet haar zelf het tempo een beetje bepalen, en aangezien Whoopie een xdraver is gaat ze bij voorkeur hard.
In het begin gaat het meestal nog wel dan loopt ze ook in een redelijk tempo, maar wat later wordt het al ergeren huiswaarts is het niet te doen en doe ik het ook meestal niet.
Ik zou graag met een los teugeltjein zelfde tempo draven.
Heeft iemand goede tips?

Antwoord met Citaat


Telkens in een kleine volte vallen is zinloos als je niet tegelijkertijd de juist zit- en beenhulpen geeft. Voltes rijden is goed in noodgevallen om de snelheid eruit te halen maar er van leren dat de draf langzamer moet is op die manier niet zinvol. Denk ik.

Bladwijzers