Op NR vond ik een interessante lezing!
Zaterdagavond 19 februari en Zondagmiddag 20 februari op de Paardenmaat in Arnhem (bij Piet Nibbelink)
Kijk hier maar ff:
Lezing zadelpassen
Op NR vond ik een interessante lezing!
Zaterdagavond 19 februari en Zondagmiddag 20 februari op de Paardenmaat in Arnhem (bij Piet Nibbelink)
Kijk hier maar ff:
Lezing zadelpassen
Hé interessant, vooral als je juist je Barefoot besteld hebt...
xxx julie
Ja, zeker interessant
Ik ga er wel heen!
Dit is schijnt de allerbeste zadelmaker van de hele wereld te zijn. Ben benieuwd wat hij te zeggen heeft over boomloos![]()
Ik laat 19 februari een zadel door hem aanmeten voor mijn paard. Ik ben vorige keer al naar zijn lezing geweest en dat was heel erg interessant, een aanrader voor iedereen! Je leert heel kritisch kijken naar alle zadels.
Ohhh, mag ik komen kijken als hij gaat meten bij Aranka???
Dat lijkt me ook heel interessant! Komt hij naar Wag of moet jij naar Arnhem toe?
Ik moet daarvoor naar Arnhem met Aranka. Ik denk dus dat hij aansluitend op de lezing gaat aanmeten. Hoe dat precies zit en of de mensen van de lezing daar ook bij kunnen/mogen zijn weet ik nog niet. Vorige keer ben ik wel blijven kijken bij het aanmeten. dat was toen geen probleem. Ik laat het je wel weten, je kunt het ook even navragen als je je opgeeft voor de lezing bij Tessa Roos.
Ik heb net gehoord dat Aranka als "demo-paard" zal worden gebruikt bij de lezing van Andy op zaterdagavond! Hij zal dus bij haar zijn werkwijze demonstreren.
wijziging: het aanmeten van het zadel zal toch `s middags gaan plaatsvinden zodat daar wat meer rust en tijd voor is. Geinteresseerden kunnen wel mee als ze dat willen.
Gaan er nog mensen van hier naar de lezing?
Ik twijfel nog...
mja, was het wel van plan maar ff vergeten dat het deze zaterdag is... zit net dit weekend in dronten (wat moet je daar!)
ja, wat moet je DAAR?
May the horse be with you!
Hallo RubenWeer geïnfiltreerd in het forum
![]()
Yesterday is history, tomorrow is a mystery, but today is a gift. That is why it is called the present (uit; Kung Fu Panda)
Cornelie opzoeken natuurlijk
nee, mn vriendje's ouders wonen daar en die wilden mij ook eens een keertje zien...
Ik vond t een interessante lezing en leuk dat ik medeforummer marja nog tegenkwam, gezellig! jammergenoeg niet al teveel tijd om te kletsen, want andy had een lang verhaal en ik kon helaas niet tot t einde blijven (moest de laatste trein terug nog zien te halen!). Kon dus ook geen vragen stellen aan andy. In elk geval was hij niet echt te spreken over boomloos (zoals verwacht, slechte drukverdeling, slechte ruggegraatvrijheid, paarden die last krijgen van de beugelophanging etc. Maar ook orthoflex, western zadels en zadels met een standaard boom kregen het te verduren ... hoewel hij dat wel allemaal goed onderbouwd kon brengen ... nou, nu maar sparen voor zijn zadel dan ? Ylvie, hoe ging t passen op jouw paard??
Ben nu toch wel benieuwd wat er zo speciaal is aan zijn zadels....
Kun jij ook nog een verslagje schrijven, Marja?
Bladwijzers