Pipa blijft hoestenvandaag wel 4,5,6 keer na elkaar..telkens als ze hoestte kromp ik helemaal in elkaar...Pfff ik maak me redelijk zorgen om haar..
Zou het kunnen komen omdat ze zand eet? Want telkens als ze kauwt hoor je echt het zand tussen haar tanden knarsenRengeltje heeft me al op weg geholpen door een tip met een soort 'speelbal' te maken zodat ze zich minder gaan vervelen..
Maar het vervelendste is dat de eigenaars het helemaal niet serieus nemen
Toen ik zei dat ze zo'n akelige hoest had was Anne's commentaar: "Oh, ik hoest ook wel eens hoor [size=99px]'s ook niet moeilijk met een combinatie van al die vieze stinkstokken en bronchitis[/size], dat is niet zo erg..je zult wel zien.." en dat zand eten neemt ze dus ook niet echt serieusTerwijl dat zo gevaarlijk is voor zandkoliek!! Nuja, er is ook weinig tegen te doen, hopelijk werken die 'speeltjes met worteltjes' een beetje hoor!!
Maar wat nu? Als ze nu de DA niet willen bellen..'t is mijn paard niet hé..
Bladwijzers