Hoi Allemaal,
Heeft er misschien iemand ervaring met zadel tassen voor op een barefoot rounded western. ik kan trouwens die site van barefoot nederland ook niet meer vinden, ik kom iedere keer ergens anders op.
Groetjes Wil.
Hoi Allemaal,
Heeft er misschien iemand ervaring met zadel tassen voor op een barefoot rounded western. ik kan trouwens die site van barefoot nederland ook niet meer vinden, ik kom iedere keer ergens anders op.
Groetjes Wil.
RIJJIJIJZERVRIJ. TAKE THE TIME IT TAKE'S AND IT TAKE'S LESS TIME
http://www.boomloosrijden.nl dat is de site van barefoot
Dank je wel trea, ik wist niet dat er rijden achter moest. ik weet dat daar een link op staat naar zadeltassen, heeft daar iemand ervaring mee?? achter op lijkt mij het makkelijkst maar zou dat een beetje staan als dat bv van blauwe nylon is??
P.S.de sit opent zich nu niet, misschien later.
RIJJIJIJZERVRIJ. TAKE THE TIME IT TAKE'S AND IT TAKE'S LESS TIME
Wil, ik heb aardig wat ervaring met zadeltassen.
Ze zijn in vele soorten en maten.
Belangrijk is dat je weet wat je mee wilt nemen. Alleen een lunch oid past ook prima in een heupgordeltje.
Ga je zoals ik met volle bepakking ,incl tent ,slaapzak, en luchtbed en bezinebrander, dan heb je meer aan tas nodig.
Ik heb nu een Ortlieb en die kan heel goed op mijn Startrekk vastgemaakt worden. Ik kan hem onder de zitting ,maar OVER de panelen heen laten lopen ,dus er is draagvlak voor de banden.
Arabesk heeft dezlefde tassen en volgens mij ook hetzelfde zadel.
Die tassen op boomloosrijden.nl zijn stowaway zadeltassen. Die schijnen heel makkelijk op alle soorten zadels te kunnen.
Ik ben ook van plan die te kopen als ik weer wat geld heb, en dan de achtertassen. De voortassen vind ik onhadiger en neem ik alleen als ik echt op een tocht ga.
Volgens mij kan je die ortlieb en de stowaway combineren, mocht je ze allebei willen.
Antheman, waar heb jij je Ortliebs vandaan en wat kosten ze ongeveer? Ik kan ze alleen op een duitse site vinden namelijk.
Ze lijken me helemaalvoor als je een echte meerdaggse tocht maakt, maar voorlopig voldoet een stowaway achtertas wel voor de dagritjes
![]()
Les in Natural Horsemanship met aandacht voor een fysiek gezond paard? www.PonyTales.nl
Ik heb ze via via kunnen ritselen ,bij de fietsenmaker![]()
Je kunt ze bij de Zwerfkei in woerden bestellen.
De Stowaway die over de lepel van je zadel hangt, lijkt me dus niet geschikt voor trektochten. Dan komt er hartstikke veel druk op de lepel te liggen.
Tot nu toe hebben we onze trektochten altijd met gewoon ordinaire canvaszakken gemaakt. Maar ja, je moet wat met je geld he![]()
Tsja, ik had ook al het vermoeden dat ik bij een of andere buitensportzaak moest zijn voor die ortliebdingen. Wel een gedoe, maar volgens mij zijn ze het zeker waard
Er zijn ook stowaways die niet over de lepel liggen hoor, die zijn tevens geschikt voor alle zadels. Die over de lepel gaan zijn alleen voro engelse zadels
Les in Natural Horsemanship met aandacht voor een fysiek gezond paard? www.PonyTales.nl
Zou het wel een beetje mooi zijn blauw met bruin?????Dames.
RIJJIJIJZERVRIJ. TAKE THE TIME IT TAKE'S AND IT TAKE'S LESS TIME
Nee.Originally Posted by Wil
Ik heb ooit op de equitana mooie bruine leren westernzadeltassen gekocht. Die vind ik supermooi. Nu maakt Masja (van Lucky Leather) een voortasje voor aan de zadelknop. Misschien kun je dát ook doen Wil. Ze maakt precies wat je wil hebben in de kleur die je wil hebben. Alles kan je zelf bepalen, tot aan versiersels toe.
HihiOriginally Posted by trea
Ik zeg ook nee!
![]()
Ik heb een vraagje aan de mensen die rijden met zadeltassen. Hebben jullie daar geen last van? Ik bedoel, als jullie draven, botst het dan niet of hangt het echt heel goed vast?
Groetjes,
Jolijn
Ze hebben ook rode tassen, vind ik persoonlijk mooier bij bruin dan blauw
Ik ga ook voor de rode! (mocht ik ooit weer geld over hebben)
Les in Natural Horsemanship met aandacht voor een fysiek gezond paard? www.PonyTales.nl
Het hangt heel erg van je tas af! De een is nu eenmaal beter te bevestigen dan de ander.Originally Posted by Jolijn89
Ik heb wel met tas, en slaapzak daar bovenop gegalopeerd, lag als een huis![]()
Oh bedankt!Zalig dat je zo kon galoperen
![]()
dat zou ook wel mooi zijn,maar is dat niet veel duurder??? Ik vindt die modellen van stowaway wel mooi zo dat driedelige en het ziet er degelijk en compact uit, maar ik vindt het moeilijk om over de kleur te beslissen,Originally Posted by trea
rood durf ik ook niet goed, als zij het van zuede leer kan maken zoals het zadel, dat zou prachtig zijn.
RIJJIJIJZERVRIJ. TAKE THE TIME IT TAKE'S AND IT TAKE'S LESS TIME
Bladwijzers