Hihihi...zelfs de fabrikant heeft nog geen site.![]()
Hihihi...zelfs de fabrikant heeft nog geen site.![]()
© M. Toonder:
Flip Flap Flutterij
Flut is Waai en Waai zijn wij
En als een Waai niet Flutten kan
Komt er nooit een Flutter van
Ik heb gelijk even gekeken op je site, wat een apart zadel! Ik weet niet zo geod wat ik ervan moet vinden, maarja dan zou ik het gewoon moeten testen
Komt hiervan ook een testzadel? En is de verdeling van het gewicht vergelijkbaar met die van de Startrekk? Ik heb het idee dat je met dit zadel weinig steun aan de voorkant hebt, of lijkt dat maar zo?
Sorry, boel vragen maar dat haalt het zadel in mij naar boven![]()
Les in Natural Horsemanship met aandacht voor een fysiek gezond paard? www.PonyTales.nl
Een paar jaar geleden moest iedereen ook wennen aan de vorm van de Barefoot en de Torsion en dat is nu een geaccepteerd model.Oorspronkelijk Geplaatst door Evenaar
Het is wel de bedoeling dat ik hier ook testzadels van ga krijgen. Nu ga ik nog, als het nodig is, met mijn eigen zadel naar een klant en dan kan die een proberen of het fijn is. Maar dan wil ik ook graag een los boogje er bij voor de paarden met een hoge en/of lange schoft.
Ja, de gewichtsverdeling komt overeen met een Startrekk. Bij dit zadel lopen er in het geheel geen banden over de rug, waardoor er helemaal geen drukpnten kunnen ontstaan van stijgbeugelophanging of de singelbevestiging. Hij is ook een stuk soepeler dan een Startrekk.... en je hebt veel meer contact met je paard.
Als je de hoge voorkant van een Torsion of Startrekk gewend bent is dit inderdaad een beetje kaal. Maar op een traditioneel Engels zadel heb je ook niets vóór je...... je hebt weer wel steun aan de kleine wrongetjes. Die behoeden je voor een duik in geval van een noodstop...ervaring, mijn paard stopt soms voor een sappige graspol vanuit volle draf![]()
Ik ben volgende week zondag op 9 april met dit zadel op de NVVRdag in Ermelo![]()
© M. Toonder:
Flip Flap Flutterij
Flut is Waai en Waai zijn wij
En als een Waai niet Flutten kan
Komt er nooit een Flutter van
Dank voor je uitleg!
Waarschijnlijk ga ik het zadel nooit kopen omdat ik toch bij een boomzadel blijf. Maar als er een testzadel is wil ik het graag proberen!
De rug van mijn paard loopt een beetje schuin omhoog, vandaar dat mij opviel dat je zo weinig aan de voorkant hebt bij dit zadelEn ik heb best veel steun nodig omdat ze moeilijk uit te zitten is.....
Ik zal af en toe op je site ff checken of er al een testmodel is![]()
Les in Natural Horsemanship met aandacht voor een fysiek gezond paard? www.PonyTales.nl
Dat is goed, Evenaar....
Je woont om de hoek![]()
© M. Toonder:
Flip Flap Flutterij
Flut is Waai en Waai zijn wij
En als een Waai niet Flutten kan
Komt er nooit een Flutter van
Bladwijzers