HET IS GELUKT!!
*vanaf een pallet*
HET IS GELUKT!!
*vanaf een pallet*
hahaha dat telt niet!!![]()
Evenals paard in een greppeltje zetten![]()
stond niet in de spelregels![]()
![]()
[size=99px]*gaat door met valsspelen*[/size]
Hoe het lukt maakt niet uit hoor! Je kunt idd goed oefenen door eerst vanaf een verhoging te springen/zwaaien en dan steeds iets lager tot het je vanaf de grond lukt.
ik zet shaf ook altijd 'heuvelafwaarts' neer, zodat ik net iets hoger sta, ook al is het maar 'mentaal' (op vlakke bodem dus) het helpt wel.
En tis ook beter voor je paard om te oefenen in stapjes, dan heb je zelf sneller resultaat en je paard minder last van jouw gejump![]()
Hier ook al menig keer geprobeerd, maar ook mij lukt het niet!Ik hou het maar op Boyd zijn dikke buik die in de wegzit..whahahaha
It thakes wings to make miracles happen....
Ik heb de indianenzwaai geleerd toen ik een jaar of 10 was en het lukt nog steeds.
Op mijn ruin van 1.55 m. spring ik zonder problemen, wordt het hoger dan moeten ze nu wel stil blijven staan. (word ook een dagje ouder, hahahaha)
De dochter van Memphis kan het bijna bij haar pony, ze komt nog een paar centimeter te kort.
Poemelie is het op de laatste playday in Noordbroek gelukt om op mijn paard te komen. Het koste wat oefenen, maar uiteindelijk is het gelukt.
Goed erom denken dat je dicht bij je paard blijft, rechterarm eroverheen zwaaien en je elleboog achter de schoft zetten en je links aan de manen optrekken en je hoofd laag houden zodat je kont omhoog komt en je de hoogte makkelijker haalt.
Succes met oefenen! (arme paardjes)
Een goede ruiter hoort het als zijn paard tegen hem praat.
Een uitstekende ruiter hoort hem zelfs fluisteren.
Maar een slechte ruiter hoort hem niet eens schreeuwen.
<!-- w -->http://www.paderyranch.nl<!-- w -->
Ik oefende altijd met strobalen. Dat werkt echt heel goed! je kan de touwtjes gebruiken als 'manen'. Beginnen met 2 balen en dan steeds verder opstapelen.
Moet lukken!
( niet dat ik verder dan 3 balen ben gekomen maar ok het is een begin en je bezorgt je paard minder gestuntel!)
<!-- s--><img src="{SMILIES_PATH}/paardje.gif" alt="
" title="
" /><!-- s
-->
Maar aan strobalen kun je toch niet jezelf omhoogtrekken?
Ik weet zeker dat ik eindig; op mijn rug liggend op de grond, met de strobalen bovenop me![]()
oeps dat klopt dat had ik eerst ook, ikwas vergeten te vertellen dat je dit wel met z'n tweeen moet doen.![]()
overigens kan je het ook met een hek maar dat is niet zo fijn![]()
<!-- s--><img src="{SMILIES_PATH}/paardje.gif" alt="
" title="
" /><!-- s
-->
ghighig..... ik ging vroeger altijd in spagaat tegen een paard opstaan, en dan kon ik er zo opschuiven met een beetje springen en woelen. maar nu ben k inmiddels wel 10 jaar ouder en het spook is 1.62 en ik heb niets kleins om mee te oefenen, ook geen greppel, of hek bij ons is alles afgebakend met linten. nja, k denk iig dat ze het niet erg vind. zijn er ook filmpjes hiervan? dan kan ik dat eens bekijken..ghighig
In dit filmpje laat Evelien een prachtige indianenzwaai zien, die ik haar uiteraard niet nadoe![]()
http://137.224.239.40/nh/forum/viewtopi ... 34&start=0
www.crystal-carving.com
Grrrrrrrrrrrrrr hoe frustrerend! Ze doet het "even" terwijl ze de stick ook nog vastheeft![]()
He, toen kon ik dat nog...
Is al ruim een jaar geleden en de laatste tijd zo weinig geoefend dat het niet meer lukt, dat is ook frustrerend!
Maargoed, ik weet dat ik het kon, dus van de zomer lukt het vast weer.
Heb nog thuis een filmpje waarop Honza dit doet ZONDER HANDEN (in beide handen had hij een kleine stick)
Maarja, hij is groot en Gaston is klein![]()
slechts een schrale troost....Oorspronkelijk Geplaatst door Callippo
![]()
Is ith a earthquake?! ____________
_____________ Is it Thor, the GOD of the Thunder?!
Oooh no no! It's unbelievable! Its tha Bie Ba Borus!!!
argh... het ziet er zo soepel uit.... even ter vergelijk: ik kom met mijn hoofd denk net een cm boven de schoft uit ofzo... volgens mij moet k wel heeeeeeel hoog gaan springen...iek. mensen ervaring daarmee?
Bladwijzers