Pais, een heftig verhaal. Ik weet niet of het helpt maar ik kan alleen iets over mijn eigen ervaring vertellen. Sinds mijn paard weg is van de manege en bij een boer staat ( alleen zomers 24 uur buiten) is onze relatie ook veranderd. Zij is niet meer afhankelijk van mij voor gezelschap en beweging. Daarbij komt dat ik nu weer fulltime werk en minder energie voor haar heb. Als ik naar haar kijk, weet ik dat het een goede beslissing is. Zij geniet van het buiten zijn en haar vrienden in de wei en is zo veel meer ontspannen. Ik weet dat ik aan haar paardenleven weinig hoef bij te dragen. Het maakt me blij haar zo te zien.
Nu ik niet meer nodig ben, ben ik zoekende naar onze nieuwe verhouding. Op welke manier kan ik iets aan haar leven bijdrage en op zo'n manier dat ik er zelf ook plezier aan heb. Momenteel doe ik alles rustig aan, niet fanatiek parellien of rijden. Alleen dat doen, waar wij beiden plezier in hebben. Ik ben wel serieus bezig, maar probeer het vooral lichtvoetig te houden. Op deze manier kan ik van haar genieten en zij hopelijk ook van mij. Het belangrijkste voor mij is dat ik geniet om bij haar te zijn, niet om samen bezig te zijn. Dat wil ik ook naar mijn paard uitstralen.

Antwoord met Citaat

Ik kom er wel uit. Misschien besluit ik ook wel om de echte wintermaanden te verkassen naar de manege. De zomer komt hij sowieso weer op de manege te staan, heb ik besloten. Dan staat hij daar ook gewoon op het land, maar wel een stuk gezelliger en leuker voor mij.
Heb je je ouders over jouw gevoelens verteld? Misschien kunnen ze je helpen om doordeweeks je een x te brengen. Al was het maar om een wortel en een aai te geven.
Ik kan mezelf wel voor mn hasses slaan - ik ga echt niet naar de manege terug! Ik was er vanavond even om naar mn oude les te kijken en even bij te kletsen met iedereen van daar, en als ik sommige dingen hoor ben ik toch wel weer heel blij voor Borus met het weiland in the middle of knowwhere (vooral het bizarre voerprogramma zorgde voor nogal wat frustratie) Destijds heb ik de manege geaccepteerd omdat het een noodoplossing was omdat ik bij mn vorige plek werd weg gebonjourd, maar nu zou ik er bij nader inzien echt niet meer tegen kunnen. Dat lucht al een stuk op, dan weet ik in ieder geval dat ik gewoon hier blijf, en het zo leuk mogelijk moet maken!
! Gemeen hoor.
) en kan me dat eerlijk gezegd ook moeilijk voorstellen.
zelfs niet van paarden whahaha, maar in deze gevallen vindt ik het prima.

Bladwijzers