- 
	
	
		
			
			
				Forum Meubilair
			
			
			
			
			
			
				
			
			 
			
				
				
				
				
				
					    
				
			
		 
		
			
				
				
				
					[L3] circling game in galop naar me toe
				
				
						
							
							
						
						
				
					
						
							Vanmiddag weer eens lekker grondwerk met Atli gedaan. We zijn voor het grootste deel door het grondwerk van L2 heen, dus ben ik nu begonnen met L3. 
 Galopperen aan de 22' lijn leek me wel wat. Had ik al eerder geoefend, voor het aanspringen. Nu heb ik gekeken hoe lang hij het volhield en dat was 2 rondjes linksom en (met moeite en af en toe wat aansporen) 2 rondjes rechtsom. Rechtsom is erg moeilijk voor 't beest, hij kan zijn rechtergalop alsmaar niet vinden en gaat dus in contragalop, telgalop, kruisgalop, telgang en weet ik wat al niet meer. Ach ja, mag de pret niet drukken, als hij maar doorholt ben ik voorlopig al tevreden. 
En het leukste: bij het disengagen stoof hij een paar keer in volle galop recht op me af, om keurig netjes voor mijn neus te stoppen. 
Heerlijk, zo'n woeste, lieve, IJslander! 
						
					 
					
				 
			 
			
			
		 
	 
		
	
 
- 
	
	
		
			
			
				Actief Forumlid
			
			
			
			
			
			
				
			
			 
			
				
				
				
				
				
					    
				
			
		 
		
			
				
				
						
						
							
						
				
					
						
							Gaaf he, zo'n beest dat in galop op je afkomt en netjes voor je neus stil staat! Deed Keri laatst ook, wow!
						
					 
					
				 
			 
			
			
			
			
		 
	 
		
	
 
		
		
		
	
 
	
	
	
	
	
	
	
	
	
	
	
	
		
		
		
		
			
				
				Forum Rechten
			
			
				
	
		- Je mag geen nieuwe topics plaatsen
 
		- Je mag geen reacties plaatsen
 
		- Je mag geen bijlagen toevoegen
 
		- Je mag jouw posts niet wijzigen
 
		-  
 
	
	
	Forum Regels
 
			 
		 
	 
 
  
 
 
Bladwijzers