Hallo allemaal,
Bij voldoende interesse komt Caroline Rider, van Rider Horsemanship in Florida USA, naar Nederland op 1 t/m 3 augustus 2014.
Caroline's Tao of Horsemanship™ is een intuïtieve en heldere Horsemanship-benadering die je op weg helpt naar eenheid, partnerschap en harmonie tussen jou en jouw paard. In deze benadering leer je de vaardigheden die nodig zijn om een echte diepe hartsverbinding en heldere communicatie met het paard te creëren.
De Tao of Horsemanship™ is bovenal een zeer praktische benadering met eenvoudige oefeningen. Deze oefeningen helpen je naar een manier van zijn en verbinden met je paard in zowel mind, body als spirit. Met die verbinding kan je bitloos en zonder tuig rijden en je met je paard in veiligheid en vertrouwen in iedere situatie begeven, op de grond en in het zadel. Of het nou in de rijbak is, buiten in het bos of open veld, met of zonder andere paarden erbij. Je paard zal niet alleen in mind, body en spirit bij je zijn, maar hij wíl ook echt graag bij je zijn, kiest bewust voor jouw gezelschap en ontdekt en leert graag samen met jou nieuwe dingen.
Ook voor paardencoaches is dit de ideale benadering voor het verbeteren van de eigen Horsemanship vaardigheden. Uit ervaring weet ik nl. dat de oefeningen voor een groot deel gericht zijn op het bewust aanwezig kunnen zijn met alles wat zich afspeelt tussen mens, paard en omgeving en hier ontspannen mee om kunnen gaan. Je ontwikkelt de vaardigheid om een neutrale positie aan te nemen, waarin je congruent en authentiek kan blijven in iedere situatie, hoe spannend ook. Tevens leer je met deze benadering steeds beter het paard 'lezen en ga je begrijpen wat de motivaties zijn van het paard in interactie met de mens en zijn omgeving. Vaardigheden die een goede paardencoach beheerst. En door zelf het pad te bewandelen van het creëren van een diep contact met een paard, kan je uiteraard als coach nog beter je cliënt coachen hetzelfde te doen in zijn contact met het paard.
Peilen interesse:
Het plan was eerst om een volledige 3-daagse clinic te organiseren, maar in verband met diverse praktische zaken, hebben we ervoor gekozen dit op te splitsen in 3 aparte clinics, ieder met een ander thema. Per dag doen er maximaal 10 mensen mee. Je kan je inschrijven voor 1 clinic-dag, 2 dagen of voor alle drie de dagen.
Kijkers zonder paard zijn ook welkom.
Thema clinic dag 1:
Intuitive Wellness Workshop for Horses and Humans
Thema clinic dag 2:
Riding as One Intro Clinic
Thema clinic dag 3:
Trail Riding as One Intro Clinic
Meer info over de inhoud van de thema's:
http://www.riderhorsemanship.com/hor...ng-clinics.htm
Caroline bied tevens de mogelijkheid voor groepslessen of privé -sessies van 1 of 2 uur. met minimaal 2, max 6 personen. Om je voor een groepsles op te kunnen geven, moet je je minimaal metz'n tweeën opgeven.
Een groepsles kan bestaan uit oefeningen op de grond of in het zadel.
Heb je interesse in één of meerdere clinics of een privé- of groepsles? Of heb je nog overige vragen?
Stuur me dan ajb een mailtje, mijn emailadres is: monique@horsesense.eu
De prijzen worden nog nader bepaald in euro's, maar voor een indicatie in dollars kun je alvast kijken op haar website via deze link:
http://www.riderhorsemanship.com/horse-lessons.htm
(in het deel "out of state")
.
Bladwijzers