Zag net op site Parelli 24-25-26 februari cursus
eind Partnership/begin Harmony in Roosendaal (ik denk Rucphen)
wie???
Groetjes,
Carla
Zag net op site Parelli 24-25-26 februari cursus
eind Partnership/begin Harmony in Roosendaal (ik denk Rucphen)
wie???
Groetjes,
Carla
Ik bedenk net misschien is dit ook wel interessant voor de rest van het forum
aangezien er meer mensen volgens mij op dit niveau zitten dus misschien verplaatsen
zodat iedereen het zien kan!
Moddies???
tot uw dienst!
*edit mafhaf: verplaatst naar Cliniecs, lessen, demo's en nog zowat*
May the horse be with you!
oooh, als ik dan mijn BE rijbewijs heb (droom, duim duim)... jaaaaa dan wil ik graag meedoen...
van mij weet je het al hè Carla!![]()
"We can not solve the problems that we have created with the same thinking that created them."
Albert Einstein
Ja gezellig!
ik zou wel mee willen doen maar ik ben dan net jarigbalen!
Snowdon, ik denk dat Sietske (28-12-2009) en Netam (21-9-2007) samen op een wolkje naar ons kijken en er altijd zijn om ons te helpen! fijn he
Maar dat is toch de leukste manier om je verjaardag te vieren?! En trouwens ook het leukste cadeau![]()
Les in Natural Horsemanship met aandacht voor een fysiek gezond paard? www.PonyTales.nl
hahadat is waar
wie wil mijn zo'n cadeau geven
ik denk neit dat er iemand zo gek is
ik vraag wel geld... zodat ik kan sparen voor een cursus
Snowdon, ik denk dat Sietske (28-12-2009) en Netam (21-9-2007) samen op een wolkje naar ons kijken en er altijd zijn om ons te helpen! fijn he
Hoi mensen, ik heb vorige week gechecked met de manege of het dan kan, en het is geen probleem.
Als jullie je willen inschrijven, doe het dan via mijn mailadres, info@pnh.be, zo kan ik gemakkelijk jullie gegeven bijhouden en je de nodige documenten toesturen.
Wacht er niet te lang mee om je in te schrijven, want de cursussen gaan goed tegenwoordig.
NB: het is een echte goede, verzorgde manege met heel vriendelijke uitbaters. De stallen zijn ruim en dik gestrooid.
groetjes,
Kristien
Waar gaat deze cursus juist door? Belgie of Nederland? En Belgie waar dan juist? Ik denk dat ik erover lees maar kan het er niet uit opmaken. Ik heb geen idee waar Rozendaal ligt.
Het is in Rucphen, bij Roosendaal, in het Nederlandse Noord-Brabant. Niet zo heel ver van de Belgische grens. Mijn stalgenoot die er op cursus is geweest, is zeer te spreken over deze manege.
"Patria est ubicumque est bene." - Cicero
Stalgenoot ben ikOorspronkelijk Geplaatst door promptertje
Het is een hele fijne locatie voor een cursus. Mooie binnenbak met goede bodem, paarden staan er goed bij (veel stro en goede kwaliteit kuilhooi) en de mensen van de manege zijn heel bereidwillig.
Bij onze curus waren ook meerdere mensen uit Belgie aanwezig (uit Antwerpen en Brussel); dus qua afstand is het waarschijnlijk goed te doen.
Horses don't care how much you know, until they know how much you care.
Hoi Quinzy,Oorspronkelijk Geplaatst door Quinzy
ik zie dat je uit Genk komt, wel, op onze kalender voor volgend jaar staan er ook cursussen in de omgeving van Maastricht op het programma.
De juiste manege moet nog worden vastgelegd, maar heel waarschijnlijk wordt het manege 'Daalderhof' in Oirsbeek, wat nog gemakkelijker te bereiken valt vanuit Genk (zo'n 20 min. rijden vanuit Genk, ligt voor Heerlen)
Ook zullen er volgend jaar wel weer cursussen volgen in België, maar het is nog even wachten om die te kunnen plannen, tot echt alle problemen ivm de Parelli rechten in ons land zijn weggewerkt.
Maar het zal niet lang meer duren.
groetjes,
Kristien
Heel erg bedankt voor de info Kristien. Dan ga ik zeker jullie kalender in het oog houden. Post je het altijd op het forum als er een cursus is?
Bladwijzers