geeft niet, ben niet boos :P
geeft niet, ben niet boos :P
Jeej! Kaart besteld, en mail gestuurd of er nog iemand met me mee wil!!!!![]()
JAAAAAAH
Kaarten zijn besteldHeb er zin an
Helaas zeker geen 2dehandsstandje ?
**overigens was ik nog vergeten te melden. Maar zat ik in turkye aan het strand m'n paardenblaadje te lezen. En daar ging het over het verbouwen van het KNHS centrum en dat daar altijd "grote evenementen worden georganiseerd waaronder : EQUIDAY" Ik zat helemaal te glimlachen toen ik het las! TOP DAMES![]()
wow, dat is effe leuk om te horen, Vie!
Ja, de KNHS heeft interessante bouwplannen, het is alleen nog afwachten wanneer ze die eens gaan uitvoeren
![]()
O wat jammer! Dat weekend ben ik een weekendje weg met paard + een cross. Lijkt me juist zo interessant die EDA!
Bea en ik hebben overleg gehad en doen inderdaad tijdens equiday advanced niet de tweedehandskraam organiseren, maar wel weer met de equiday hoor! Dus bewaar je spulletjes nog maar ff.
Het Trekpaard "Een Levend Monument"
hahaha ik had het niet over verkopen hoorhahahahahahaha
![]()
![]()
MAAR KOPEN KOPEN KOPEN![]()
![]()
Het showprogramma is bekend!!!
10.00 – 11.00 Walter Gegenschatz ~ horsenalities
11.00 – 12.00 Inge Teblick ~publieksworkshop clickertraining
12.00 – 12.30 Pauze
12.30 – 13.30 Anne Müller ~ old school, new school
13.30 – 14.30 Roos van Kappel ~Trailerladen met een angstig paard
14.30 – 15.00 Pauze
15.00 – 16.00 Liesbeth Jorna ~ horsemanship en dressuur.
16.00 – 17.00 Walter Gegenschatz ~fun with jumping
17.30 Afsluiting
Lezingenprogramma
11.10 – 12.10 Vanda Oosterhuis ~workshop centered riding
12.25 – 13.25 Anna de Winter ~ Horsenalities
14.55 – 15.55 Bioron ~ Biologisch weidebeheer
Doorlopend teugelsimulatieworkshop van Liesbeth Jorna, in de doorloop van de tribune naar het lezinglokaal.
Noor Tanger gaat helaas niet door. Maar we hebben hiervoor een waardevolle invulling gevonden met Anne Muller, van Akasha rijschool![]()
ja! mooi programma sandra, we hebben er zin in.![]()
NH Experience ---> Het natural-horsemanship event van het jaar!
Skyriding : specialist in boomloze - en flexibele zadels met deskundig advies, passervice en testzadels
Eager Ears ---> Voor de gezonde start van uw jonge paard
gaaf programma en leuk dat anne muller komt. Leuk mens is dat. Geeft ook leuk les en leuke demo's!
Het Trekpaard "Een Levend Monument"
Wat een supergaaf programma!!! Heb er zo onwijs veel zin in
Misschien kunnen we een soort verzameltopic maken voor mensen die spullen te koop /nodig hebben, we kunnen daar natuurlijk wel zelf onze spullen afleveren/ophalen wat vantevoren overeengekomen isOorspronkelijk Geplaatst door Vie
![]()
Les in Natural Horsemanship met aandacht voor een fysiek gezond paard? www.PonyTales.nl
dat zou inderdaad kunnen, maar dat is dan aan jullie. Ik en denk bea ook gaan met alle plezier weer de organisatie voor tweedehandskraam op ons nemen, maar dan voor de equiday in mei. De tweedehandskraam is enorm succes, maar wel veel werk dus vandaar dat we hebben gezegd alleen met equiday ook omdat we nu zelf van de demo's kunnen genieten en leren.
Het Trekpaard "Een Levend Monument"
Snap ik helemaal hoor, ik zou ook niks willen missen!
Ik bedoelde ook idd dat mensen zelf hun spullen hier op het forum aanbieden, maar het sxheelt verzendkosten als het op de Equiday uitgewisseld kan worden![]()
Les in Natural Horsemanship met aandacht voor een fysiek gezond paard? www.PonyTales.nl
Inmiddels is de website ook geupdate
Thanks to Onno!!!
www.equiday.nl
Oh en we hebben nu ook alle kandidaten compleet voor de demolessen met Walter!
Horsenalities:
RB-ex: Shanna en sandra
LB-i: Sjobrend en Maaike (mits Sjo Maaike nodig heeft)
Jumping with fun
Anna met Alex
Eveline met Shaffai
Leuk programma.
Helaas kan ik er niet bij zijn..![]()
Ik sta open voor vragen of ideen. Ook ben ik op zoek naar opbouwende kritiek.
Bladwijzers