Omdat het me tof lijkt om mensen uit de buurt te leren kennen die ook met parelli bezig zijn. Zo kunnen we wat tips uitwisselen en gezellig samen met de paarden bezigzijn.
Ik heb niet heel veel plaats, maar eventueel kunnen we in een andere weide (net in Maaseik) spelen. Daarom weet ik graag wie er een paard wil meebrengen, dan kan ik kijken welk adres ik opgeef.
Zelf ben ik nog niet zo ver: pre level 2 schat ik me. Ik beschik over een stevige pallet, kleine skippybal, kegels, 2-4tonnen, 1 balkje, 1 hoepel en 2 swimnoodles. (mijn vader heeft me al maanden beloofd om de oefentrailer op blokken te zetten in de weide. misschien krijg lukt het onder druk van de playday en hebben we dan ook een trailer om te oefenen)
datums waarop ik kan:
zondag 8 juli
maandag 9 juli
zaterdag 21 juli
zondag 22 juli
Wie kan wanneer?
Bladwijzers