Om even op de 7th key of succes terug te komen, namelijk: Support. Wil ik graag eens beginnen met de traditie van het organiseren van een support-day in Brabant, omgeving Oss.
Ik heb al verschillende ideen door mijn hoofd laten gaan: we kunnen een kleine playday bij mij op de weide doen of het wat mooier maken en een bak afhuren. We kunnen ons dagje in het bos of op de zandvlakte houden. Bij slecht weer kunnen we simulaties doen, of iemand vragen om een theorieles te geven over een bepaald onderwerp.
Zo hebben we op de Plessis dagjes gehouden in het thema van doelen stellen, de 7 keys of succes, of humanalities. Op deze middagen had iemand de leiding, maar hebben we allemaal veel inspiratie uit elkaars visies en ervaringen gehaald. We zouden zoiets kunnen organiseren?
Of een film dagje, waar we allemaal de kans krijgen een kleine auditie op te nemen die we daarna gezamenlijk kunnen bekijken?
Dit, puur om even te polsen of er interesse is, en zo ja, waar de interesse dan precies in ligt.
Bladwijzers