Interessant en zo herkenbaar, ik ben RB-I(ook volgens de humanalityreport).
Ik ben graag op mijzelf en kan ook verdrinken in mijn ipod als ik die op heb staan, met andere mensen zijn of werken maakt mij vaak wat onzeker en sla dan ook dicht.
Van drukte word ik gek en maakt mijn op dat moment weer extrovert en wil dan weg weg en nog eens weg naar een rustiger plek.

Een extrovert paard zou voor mijn ook niets wezen, word daar onzeker van en zou het denk niet kunnen hendelen.
Gelukkig kan ik mij nu redelijk aanpassen en mijzelf vertellen dat onzeker zijn en andere mensen niet doen.
Als ik mij goed voel bij iemand ben ik LB-I, maar soms kan ik dan alsnog beter niets zeggen want dan komen er domme woorden uit mijn mond waar je U tegen kan zeggen

Sinds ik parelli doe begin ik ook wel een LB-E kant te ontwikkelen, wil graag leren en begint meer uitdagingen te zoeken.
Dood eng maar vind het wel erg leuk, zolang ik het maar alleen kan doen vind ik het prima