Het is weer zover.![]()
Na 2 volle en super geslaagde intensive weeks vorig jaar hebben we ook dit jaar weer data gevonden waarop de intensive weeks zullen worden gehouden:
11 tm 15 juni
&
24 tm 28 september
Speciaal hiervoor komt 3* Parelli instructeur Michael Grohmann www.pnh.at naar Nederland om samen met Kim Steutel van Equi-Unity www.equi-unity.nl wederom 2 onvergetelijke cursussen te geven.
Kim en Michael werken samen om ervoor te zorgen dat de paarden zowel mentaal als fysiek meer in balans komen. De kennis uit de NH wereld en de kennis uit de dressuurmatige training van het paard, o.a. ook te zien bij Karen Rohlf, worden hierbij gecombineerd.
Dus dompel jezelf een week lang onder in de wereld van Natural Horsemanship! Je leert hoe je de basis communicatie met je paard kunt uitbouwen en vervolgens hier ook meer gymnastiserend mee aan de slag kan gaan. Deze combinatie zorgt ervoor dat je nog bekwamer wordt je paard zowel mentaal als fysiek te helpen waar nodig en zo je relatie nog beter en leuker te maken! Dit alles op een mooie unieke lokatie midden op de Veluwe!
een kleine indruk van de 1e intensive week vorig jaar.
Gedurende 5 dagen zal je in groepjes van 6 personen dagelijks, naast de theoretische lessen, les krijgen van zowel Michael als Kim, verdeeld over de ochtend en middag. De rest van de dag kan je zelf gaan oefenen met wat je eerder die dag hebt geleerd en zijn beide instructeurs in de buurt voor als je vragen hebt.
's Avonds zijn er verrassingsactiviteiten. Denk hierbij aan: Q&A sessie, simulaties, buitenrit en andere verassingen! Deelname aan de avond activiteit is vrijblijvend.
Parelli instructeur Michael Grohmann zal zich tijdens de cursus focussen op de principes van Parelli Natural Horsemanship en daarmee de deelnemers en hun paarden helpen een nog betere samenwerking te krijgen in de 4 verschillende savvies.
Equi-Unity intructrice Kim Steutel zal ingaan op de bouw, motoriek en bewegingen van het paard en laten zien hoe je, met gebruik van NH principes, je paard kan helpen om zijn lichaam beter te gaan gebruiken, zodat hij ook fysiek sterk en gezond blijft en beter in balans is.
Oefeningen worden aan de hand aangeleerd, zodat het paard zelf zijn coordinatie en balans kan ontwikkelen en vervolgens zullen de oefeningen onder het zadel worden uitgewerkt.
Wanneer kan je meedoen? Als je minimaal de basiskennis van NH hebt (bv Parelli level 1). Ook kan je een dag komen kijken en interactief meedoen aan het dag en avond programma als toeschouwer. Kosten bedragen per dag inclusief overnachting, eten en drinken is 65 euro of 45 euro per dag exclusief overnachting maar inclusief eten en drinken.
Kosten zijn 699 euro. Dit is incl. alle verblijfskosten voor de vijf dagen (overnachtingen voor deelnemer en paard & alle maaltijden; ontbijt, lunch en diner!).
We slapen in ruime 4-persoons kamers boven de stallen. De kamers hebben allemaal een eigen toilet, douche en verwarming. Voor de paarden zijn er paddocks en stallen beschikbaar. Er wordt twee keer per dag ruwvoer en krachtvoer gegeven.
Weet je niet zeker of dit iets voor jou is? Stuur ons gewoon een mail! We staan je graag te woord! info@equi-unity.nl
Bladwijzers