Ik denk soweiso dat er een enorm verschil is tussen een natural en een normal verzorgster.
Voor Easy was ik ook vooral een normal verzorgster(al ben ik wel altijd naar mijn kennis zoveel mogelijk voor het paard bezig geweest en minder voor mijzelf).
Ik heb het ook niet altijd zo goed getroffen(lees 50 euro betalen voor een oud paard met artrose en dan ook nog alle klusjes doen). Maar toen was ik ook nog een stuk jonger en velegener.
Als natural verwacht je toch eigenlijk veel meer van je verzorgster dat wat zij doet 'for the horse' is. Dat is vaak bij normals veel minder. Daar draait het meer of je een beetje goed kunt rijden. Hoe beter je kunt rijden hoe minder je betaald over het algemeen.
(natuurlijk wel een beetje zwart wit geschetst zo!)

Antwoord met Citaat
. Maar ik denk zeker als natural (en daar hoor ik meer en meer in thuis dan in de categorie normal) dat een beginner handiger is. Die willen nog leren en die staan meer open voor andere visies. Terwijl als je iemand hebt die (vindt dat die) goed rijdt. Die hebben vaak zoiets van "ik doe het zo". En als ze dan ons zien jubelen over kleine stappen, kan ik me niet voorstellen dat ze daarin meegaan. Zeker niet als je er zelf niet met je neus bovenop staat. Tenzij die paar die in zichzelf ook denken dat het echt anders moet kunnen en die dan deze omgang gaan omarmen. Zoeken naar een natural verzorgster is beetje te specifiek denk ik

Ik wil zo graag alles op mijn eigen manier doen. We zijn nu pas een paar keer samen geweest en dit blijven we voorlopig ook wel doen. Het gaat wel al heel leuk met Romano en haar samen en ik vind het ook gezellig om samen te gaan. Zelf kende ze nog geen parelli of iets anders dan rijden. Ze staat er wel helemaal voor open. Ik wil graag dat ze elkaar eerst goed leren kennen, voordat ze alleen kan gaan. En ook voordat ze gaat rijden.

Bladwijzers