Ik ben er toch met 1 of 2 van mijn paarden.![]()
Ik denk dat ik net als vorig jaar een savvy spotlight doe. Als die dan plaats vindt VOOR mijn demo, dan is/zijn Poca/Twister direct gewend aan publiek en muziek.
Ik ben er toch met 1 of 2 van mijn paarden.![]()
Ik denk dat ik net als vorig jaar een savvy spotlight doe. Als die dan plaats vindt VOOR mijn demo, dan is/zijn Poca/Twister direct gewend aan publiek en muziek.
www.blijpaard.com - want een blij paard is goud waard
www.innerfeeling.nl - healing voor mens & paard, telepathie en coaching
Ow SHIT, wat zou ik dat gaaf vinden... Tsja, vervoer en comfortzone dingessen
Maar vorig jaar was zo gaaf, ik zag mezelf daar al helemaal met Fenna rondhuppelen![]()
Les in Natural Horsemanship met aandacht voor een fysiek gezond paard? www.PonyTales.nl
Ik heb mij opgegeven met Sterre![]()
Oei! Het lijkt me erg leuk, maar misschien komt Leandro wel rond die tijd... ik hou het nog even in gedachten.![]()
Put the relationship first. Slow and right beats fast and wrong!
Marit je moet echt wel meedoen!!
Juist belangrijk dat de start ook te zien is(al zijn jullie de start eigenlijk ook allang voorbij :P )
@Cora, ooooh ik vind jullie twee zo geweldig! Floris is echt megacool gewoon.
Als ik voor die tijd een clnic of wat dan ook heb gehad in een binnenbak en Najib vindt dat oke, dan overweeg ik het. Maar ik ga het hem niet aandoen om de eerste keer in een binnenbak te ervaren met allemaal mensen, paarden, kraampjes, geluiden etc. Dat vind ik iets teveel voor hem en ook voor mijOorspronkelijk Geplaatst door skabelpunk
![]()
Life begins where fear ends..
Najib laat mij al vanaf 16 juli 2010 stralen en met Jairoh geniet ik sinds 31 juli 2010. Sinds 15 september 2013 maakt Touria het plaatje compleet
Gezien Rick het altijd erg leuk lijkt te vinden op andere locaties (getuige de eerdere demosessies en mn trouwen) denk ik dat hij het ook leuk vindt om samen met mij te spelen tijdens de challange (als er een bal en een zeil ligt, is hij al een heel gelukkig man lol). Wij schrijven ons dus in.
Heidi leuuuuuk!!!
Dat had ik ook!Oorspronkelijk Geplaatst door Evenaar
Maar ik krijg nu steeds meer twijfel :P
Maar ik hoop wel dat het gaat lukken, al is het maar om eens op een vreemde locatie te zijn met mijn knappe pony![]()
Ik sta open voor vragen of ideen. Ook ben ik op zoek naar opbouwende kritiek.
Het is echt hartstikke leuk om mee te doen!
Ik had wel wat stress vorig jaar maar dat was ook gewoon omdat ik nog nooit zoiets gedaan had. Na de eerste ronde was de meeste stress weg en toen ging de tweede keer een stuk beter!
Hee Leonie, je bent altijd van harte welkom voor een prive-voorstelling hoor! Dat durf ik nog net !![]()
Ik heb geen flauw idee hoe Floris zou reageren. Ik zie hem zo megacool staan, maar ik kan me ook voorstellen dat hij zijn hoofd en zijn staart opzet en als een ballerina door de bak gaat huppelen...... We zijn samen nog TE onstabiel voor zoiets.
Happiness is not a destination, it is the road to travel
Ik heb bewondering voor iedereen die meedoet.
Ik vind het heerlijk om naar te kijken.
Maar helaas heb ik er niet de juiste pony voor. Online durf ik het wel aan om het één en ander met haar te doen.
Maar Liberty is teveel gevraagd voor mijn RB-pony die dan een stukje steun mist.
En eigenlijk is ze er sowieso niet de juiste pony voor. Ooit doe ik mee met haar zoon, die is wel in voor zulke dingen.![]()
De weg met Carwyn en Scarlet
Cob = top! 10-10-2013 Afscheid van mijn bijzondere Maybel..
Alleen maar slim om het dan niet te doen Dyonne, om die reden ook geen Phenix, maar gewoon Rebje..
Always put the relationship first!
BiBi en ik komen ook![]()
Wel spannend hoor!
www.bewusterpaardrijden.nl
voor een rechtgericht en blij paard
Hoeveel combinaties kunnen er eigenlijk mee doen?
Ik sta open voor vragen of ideen. Ook ben ik op zoek naar opbouwende kritiek.
Bladwijzers