Rond onze schuilstal wordt het 's winters een modderboel omdat de paarden gr bodem stuk lopen en de stal net op het laagste punt ligt. Bestrtaen is geen optie, dat is te duur.
Nu hwb ik op een website en op de Equitana deze dingen gezien: http://www.aktivstall.de/index.php?o...=article&id=65
Het zijn een soort open kunststof matten waarmee je makkelijk de bodem kunt stabiliseren. (Ze lagen ook op de parkeerplaats vanEquitana).
Heeft iemand ervaring hiermee? Loopt het prettig voor de paarden?
Als je ze zelf gelegd hebt, wat heb je dan gedaan met de ondergrond?
We zitten zelf op zandbodem ik en oop dat het genoeg is als we de boel iets op afschot leggen.

Antwoord met Citaat

Ik was net bezig met dit bericht toen ik een telefoontje kreeg dat de loonwerker nu de weides aan het slepen was. Moest dus even snel de paarden verplaatsen.
d liggen op mijn werk. Ze zijn inderdaad erg hard en verzakken daar ook, waardoor je er lelijk over kan struikelen. Aan elkaar vast maken lijkt me dan handig.
Bladwijzers