ik werk nu met me haf al een tijdje met parelli en de seven games kent hij prima.. alleen blijf ik met het probleem zitten dat ik in het begin elke keer weer fase vier moet geven... hij is er gewoon totaal niet van onder de indruk.. en ik heb dan echt een naar gevoel dat ik steeds zo hard voor hem moet zijn.. en ik weet wel dat andere paarden dat ook bij hem zullen doen..want hij is gewoon best lomp.. maar zou er niet een manier zijn dat dit niet elke keer nodig is?
als ik dan een paar keer fase vier heb gegeven dan doet hij t wel op 1 of 2. maar als ik de dag erna weer met grondwerk begin moet ik weer eerst fase vier geven voor dat hij reageert..
iemand mischien tips of ideeen? of moet ik me er gewoon bij neerleggen dat dit zijn karakter is?

Antwoord met Citaat
Ik ben ook wel benieuwd naar creatieve fase 4 manieren.
De tips die hier voorbij komen vind ik in ieder geval al erg interessant, die ga ik eens proberen.
Misschien zie ik het helemaal verkeerd hoor, maar mijn paard vindt het juist altijd heel lekker als ik aan zijn oor kriebel..dus kan me niet voorstellen dat dat dan zou werken?!

ik ga dan meteen naar fase 2 (stick op zijn achterhand richten). En wat doe jij dan precies als je 'als een bliksemschicht naar fase 4' gaat? Sla je dan de andere fases over? Zou je misschien kunnen beschrijven wat jij precies doet bij het wegdrijven van de achterhand als een bliksemschicht?

Bladwijzers