Het is nogal een sjieke locatie, geloof ik. En lunch zit er ook bij in (maar € 20 aan lunch, dan moet je heel wat eten).
Het is nogal een sjieke locatie, geloof ik. En lunch zit er ook bij in (maar € 20 aan lunch, dan moet je heel wat eten).
Quote Calippo: Het is nogal een sjieke locatie... Ja ik hou meer van een natural omgeving
En die locatie, laat me raden.. het HILTON met binnenbakDan is € 20,- voor de lunch weer een koopje!
Ik denk dat ik volgend jaar naar Karen ga. Is nu meer mijn ding![]()
Ik had nog een vraagje. We hebben namelijk wel een leuke Bvrachtwagen geregeld voor onze paarden, maar met 3 mensen en 2 paarden plus al onze spullen zijn we bang dat we overbeladen zijn. Zijn er toevallig mensen die langs Wageningen komen (donderdag en zondag) en die een van ons mee wilt nemen naar Kootwijkerbroek? ik gok dat ikzelf degene ben die niet mee kan met de vrachtwagenMaar ik zou wel graag mijn eigen knollie op- en afladen.
EquusPondus Hippische sportoefentherapie: Houding van Ruiter en Paard
Balance Coach, lessen, workshops, lezingen
Bladwijzers