Nu Tobbe 24h land op gaat valt mij op dat Tobbe zeer dikke buik die nu echt straks staat en stop maar niet met grazen. Is dat erg ?
Het probleem van vervetten heeft hij echter niet. Komt onderader doordat ik hem erg hard aan werk heb en gras is ook op moment al erg kort en niet zo rijk.
In ieder geval heb ik voor morgen al even geregeld dat hij halve dag in de paddock gaat.

Antwoord met Citaat
Niet goed voor het paard.

Verder zou ik je willen aanraden goed op te passen voor hoefbevangenheid, want fjorden zijn daar heel gevoelig voor. Behalve gewoon op zijn algemene gezondheid (uitstraling) letten, kan je ook voelen of er vetophopingen komen bij de manenkam en bij de staartaanzet. Gewoon elke dag even voelen of het nog mooi zacht en soepel is, als het hard wordt of als je bulten voelt dan moet je echt oppassen..
Heb je trouwens wel eens aan een grasmasker gedacht? Misschien kan dat een goede oplossing zijn voor jouw paard.

Hij is nu totaal niet gazzig meer, graasmasker heb ik nu ook binnen. En wei is op moment zo kort dat ik graasmasker niet nodig heb.

Bladwijzers