Zoals de titel al doet vermoeden: ik ben zo benieuwd naar een verslag van dat debat waarbij o.a. Tineke Bartels was uitgenodigd.
Iemand hier?
Zoals de titel al doet vermoeden: ik ben zo benieuwd naar een verslag van dat debat waarbij o.a. Tineke Bartels was uitgenodigd.
Iemand hier?
mijn paard heeft een mening.
ah daar ben ik ook wel nieuwsgierig naar inderdaad!
A lot of people talk to horses, not many listen
Ik heb alleen de demo van Chris gezien en ben weggegaan voor het debat helaas. Het was zo kkkkkkoud.... Maaike en Elise waren er volgens mij wel bij.
Tineke was er helaas niet, haar dochter (Imke) viel voor haar in.
Ik vond het debat niet echt spraakmakend. Erg veel discussie was er niet. Vooral een beetje politiek gepraat en mensen die het met elkaar eens waren. En enkelen uit het publiek die ellenlange verhalen vertelden voordat ze met hun punt kwamen, haha.
Presentatrice vond ik wel goed, ook al wist ze weinig over paarden en nog minder engelse woorden, maar dat gaf ze ook ruiterlijk toe en zorgde soms voor hilarische uitspraken (should we not drive on a horse).
Ik was er alleen zondag, het was erg druk bij de equiplay/geestig stand haha.. wel reuze gezellig
ik ben naar clinic van vrijheidsdressuur geweest en viel me heel erg tegen jammerik had wel wat uitleg evt verwacht weet niet ?
maar niet wat ik daar zag
en natuurlijk naar equisense demo geweest die worden telkens beterheel tof.
Heb lekker mijn knip dicht gehouden vond niet nodig om iets te kopen was niet iets van YESS dat wil ik hebben
Jammer, ik had op ietsje meer gehoopt, het was dus vooral politiek correct blijven jammer genoeg....Oorspronkelijk Geplaatst door Callippo
![]()
Kritiek op de goeroe is niet gewenst......
@Arabesk: dan had je erbij moeten zijn. Weet zeker dat er dan meer discussie geweest zou zijn![]()
ja ging niet helaas... had er gráág bij willen zijnOorspronkelijk Geplaatst door Callippo
![]()
iets met een brandje en een kapotte auto helaas![]()
kwam net wel dit tegen
http://extra.volkskrant.nl/opinie/artik ... rdenwereld
Kritiek op de goeroe is niet gewenst......
2 CITATEN HIERUITOorspronkelijk Geplaatst door Arabesk
Oorspronkelijk Geplaatst door [url]http://extra.volkskrant.nl/opinie/artikel/show/id/4056/Let_op_leed_paardenwereld[/url]
Nou Jantine, dat wordt zo meteen tóch nog je paard -wettelijk verplicht- "aan de teugel" leren lopenOorspronkelijk Geplaatst door [url]http://extra.volkskrant.nl/opinie/artikel/show/id/4056/Let_op_leed_paardenwereld[/url]
![]()
( Mét bit natuurlijk)
![]()
© E l s v a n d e r Z a n d e n ©
"Be who you are and say what you feel, because those who mind don't matter
and those who matter don't mind." Theodor "Dr. Seuss" Geisel
Vooral de reacties op het artikel zijn nogal ongenuanceerd![]()
Ik heb eigenlijk ff geen zin en tijd voor het typen van een uitgebreid verslag van de avond.
Ik vond het jammer dat de nadruk op topsport lag en op rijden. Niet mijn favo onderwerp dus ik had weinig zin in discussie.
Daarnaast vond ik het praatje van Imke en Joep nogal breed en zichzelf indekkend. Ik heb niet zoveel aan te merken op de manier waarop ze het als topsporters doen. Dat ze het beste met de paarden voor hebben geloof ik graag en de paarden komen allemaal ff buiten (naast de training natuurlijk) met een shet erbij. Beter dan het gemiddelde paard op de gemiddelde manege!
Ik was liever ingegaan op hoe/wie gaat de voorlichting over 'hoe zou het moeten' verzorgen en hoe ziet de pvdd het certificeren van e.e.a. en hoe kijkt de academy daar tegenaan.
die reacties ook echt weer op dat artikel...![]()
om deze moest ik wel lachen: "Als hengst zou ik er ook moeite mee hebben; de hele dag Anneke Grunsveld bovenop me."
A lot of people talk to horses, not many listen
'dieren voelen geen pijn'
![]()
Kritiek op de goeroe is niet gewenst......
Bladwijzers