Om het wat uitdagender te maken kun je b.v. ook een slalom of balkjes neer leggen. Nogmaals; ik ken dit paard natuurlijk niet en weet dus niet wat hij wel en niet leuk vind.
Over het zadel:
Iedereen vond dat mijn zadel prima lag op Milka. Maar hij kon gewoon niet galoperen met zadel en ruiter op zijn rug. We hebben dit een hele tijd sloom zijn genoemd en later dachten we dat het kwam door dat hij overbouwd is, een zware hals heeft en die ook nog eens laag is geplaatst.
Toen we eenmaal zo ver waren dat we een torsion aan gingen schaffen leek er nog geen verschil te zijn. Maar na een aantal maanden kon hij toch echt prima galoperen onder het zadel. Om weer te wennen aan het rijden op een engels zadel voor school en stage heb ik het oude zadel er weer eens op gelegd. Hij kon niet meer galoperen!\
Hier mee wil ik aan geven dat een zadel soms wel goed lijkt te liggen. Maar toch verkeerd kan zijn.
Bladwijzers