ik overweeg om straks een boomloos zadel te kopen voor mijn paard.
ik ga haar zelf beleren,en ik wil het liefst een zadel wat dus meteen goed ligt,en ook goed zal blijven liggen,vandaar de keuze voor een boomloos.
ik heb helaas niet de mogelijkheid om een boomloos zadel te testen op een ander paard,dus dat wordt dan gewoon passen op mn paard en kopen,en dan maar zien wat ik er zelf van vind.
het punt waarom ik een beetje twijfel is dat ik niet zo lenig ben met opstappen,uiteraard zal ik wel een opstapje gebruiken,maar ik vraag me af of een boomloos dan niet heel erg schuift bij het opstappen (vooral als je dus niet al te lenig bent).
hoe ervaren jullie dat?en welk boomloos zadel bleef bij jullie het beste liggen?

Antwoord met Citaat
) is er veel gesleuteld (met resultaat! ) aan de verbetering van singel- en beugelophanging en heeft BF tegenwoordig ingebouwde stevige kussens, allemaal zeer ter vermindering van drukpuntbelasting!
.. het zadel 'verraad' je dus snel als je die balans van jezelf mist
Of anders kun je zoeken naar een manege waar ze boomloze zadels hebben (die zijn er ook al).


Bladwijzers