-
Re: voer met alleen mineralen/vitamines?
Ik weet niet of er al iemand ervaring heeft met de stal of weide koeken van Marstal maar mss is dat iets voor je?
-
Re: voer met alleen mineralen/vitamines?
Ik heb daar ervaring mee, mijn jonge Haflinger vond ze zo hard dat ze ze op een gegeven moment niet meer wou eten en ook degene aan wie ik de rest gedoneerd had haar ponys hoefden ze na een paar keer niet meer. Mijn andere Haf heb ik ze nooit gegeven, daarvoor werden ze slecht doorgemeten.
-
Forum Meubilair
Re: voer met alleen mineralen/vitamines?
Ik voer Dodson en Horrel, Leisure mix.
Speciaal voor sobere paarden. Geen toegevoegde troep erin, en dus ook kort houdbaar, dat is een nadeel.
-
Forum Meubilair
Re: voer met alleen mineralen/vitamines?
Zag vandaag als 2e ingredient op de Aurakoeken: melasse, werd ik niet blij van.
Er zitten ook genetisch gemodificeerde spullen in, trouwens....

May the horse be with you!
-
Re: voer met alleen mineralen/vitamines?
Zo, dankjewel voor alle reacties!
Zoals ik het nu lees vallen de koeken af, zowel pavo als aura.
Ik ga alles nog een keer goed doorlezen en dan een keuze maken, het is gelukkig een stuk makkelijker geworden op deze manier.
Nog een vraagje: wat is melasse, wat doet het en waar is het goed (of niet) voor? 
Bea: Ik wil je foldertje wel een keer zien, stuur je me nog een mailtje met datums??? Mag je me nog een keer uitleggen waarom het voer wat jij geeft zo geweldig is
XxX ikke
Forum Rechten
- Je mag geen nieuwe topics plaatsen
- Je mag geen reacties plaatsen
- Je mag geen bijlagen toevoegen
- Je mag jouw posts niet wijzigen
-
Forum Regels
Bladwijzers