Hoi allemaal,
de winter komt eraan en dan "ineens" duikelt er een donderwolk op... de schuilstal!!! Ik had vorig jaar een redelijke schuilstal die helaas compleet opgegeten is door de paarden voor ik het door had, en die heb ik toen af moeten breken voor de veiligheid.
Omdat mn land waarschijnlijk vanaf volgend jaar alleen nog 's zomers wordt gebruikt en omdat het land hopelijk volgens jaar compleet omgeploegd wordt, ben ik al een tijdje aan het denken aan een tijdelijke oplossing.
Ik zou het liefste iets doen met de hooibalen die ik ga bestellen (zo'n 20 stuks dus dat is een hele berg) Dan heb ik daar gelijk een functie voor. Zijn er mensen die op deze manier ook een schuilgelegenheid hebben gecreërd, en hoe voorkom je dat de paarden de balen openmaken?
Ik ben erg benieuwd naar creaties op dit gebied, of tips anderszins.
Bladwijzers