Hallo,
ik ben op zoek naar een nieuw hoofdstel voor Thijs, touwhalster vind ik niks (niet handig om te dressuren, verschuiven, scherp), en een 'cook-model' is ook niet echt lekker omdat de riempjes onderaan de kin strakgetrokken blijven ook als je de teugels loslaat.
Ik vroeg me af of jullie ervaringen hadden met een libra hoofdstel? Ze zijn er van touw en van leer, of zeg ik dat nu verkeerd? Die van touw lijken me ook weer wat scherp, en die van leer zijn erg duur...![]()
Heeft iemand ervaringen met zo'n hoofdstel?
Ik rij nu hiermee:
Dit is dus een gewoon hoofdstel met aansnoer neusriem, maar dan zonder het bit. Het nadeel vind ik dat de neusriem behoorlijk hard en stug is, en een beetje verschuift.
(zo zitten de teugels vast)
Kortom, ik wil een 'echt' hoofdstel!De libra komt het meest in de buurt, rijdt iemand hiermee, en hoe bevalt het met buitenrijden, dressuren, enz.??
Alvast bedankt,
groetjes
Bladwijzers