Ik zit zelf te denken om een soort verplaatsbaar kastje te maken met een dakje erboven op 2 pinnen die in de grond gaan (en dus verplaatsbaar).
Op zich snel in elkaar te timmeren lijkt me, maar had ook de luie optie bedacht om een simpel vogelhuisje te zoeken waarin ik zo'n plastic houder kan bevestigen. Scheelt toch een hoop weg gespoeld zout en staat ook wel leuk denk ik.

 
			
			 
			 
					
					
					
						 Antwoord met Citaat
  Antwoord met Citaat Crea idee! Lijkt me een leuk gezicht zo'n vogelhuisje in de wei
 Crea idee! Lijkt me een leuk gezicht zo'n vogelhuisje in de wei   . Moet wel een halsterloze wei zijn dan, anders gaan ze echt vliegen. Maar even praktisch gezien, hoe komen ze er met hun snuit ín dan? Is dat niet te krap?
 . Moet wel een halsterloze wei zijn dan, anders gaan ze echt vliegen. Maar even praktisch gezien, hoe komen ze er met hun snuit ín dan? Is dat niet te krap?
						 
			
 
						
 Oorspronkelijk Geplaatst door lila
 Oorspronkelijk Geplaatst door lila
					
				 Crea idee! Lijkt me een leuk gezicht zo'n vogelhuisje in de wei
 Crea idee! Lijkt me een leuk gezicht zo'n vogelhuisje in de wei   
			 
			

Bladwijzers