Snap ik, Sophie...
(Grondwerken is ook ZO leuk!!!!)
Wil je het alsjeblieft wel bijtijds beslissen, want als je niet meedoet hebben we nu te weinig mensen, dus dat wil iedereen dan wel bijtijds weten.
Thanks!
Snap ik, Sophie...
(Grondwerken is ook ZO leuk!!!!)
Wil je het alsjeblieft wel bijtijds beslissen, want als je niet meedoet hebben we nu te weinig mensen, dus dat wil iedereen dan wel bijtijds weten.
Thanks!
May the horse be with you!
Ik vind het echt heel erg jammer, maar denk dat het verstandiger is om niet te doen. Sorry, maar ik meld me deze keer (met tegenzin) toch af.
I'm still learning it....
Cantaor, mijn spaanse kanjer!
Voorthuizen I:
1 Karianne & Susan
2 Nieck & Mighty
3 Karianne & Lodash
Voorthuizen II
(Stal van Bortel, Huinerkerkpad 3, 3882 LC Putten, Nederland)
4 Sanne & Volley
5 Stacy & Knowie
7
8
9
10
Ik vraag me dus ernstig af of het gaat lukken. Karianne, hoe zitten Nieck en jij met vervoer? Is het een mogelijkheid om 13 juli in Maarsbergen te komen lessen? Sanne komt dan ook.
Karianne, ik heb in mijn omgeving al rond gevraagd om te kijken of er mensen mee kunnen doen. Het grootste probleem is het vervoer probleem, dus ik vrees het ergste voor de 29ste. Mocht je geen trailer hebben, dan mag je uiteraard mijn trailer lenen als je bij ons wil lessen!
Sjeempie hee.
Met Susan vind ik dat wel een goede oefening, eerlijk gezegd.
Maar wel even over nadenken nog.
Ik ga eens horen of Nieck er ook zin an heeft.
We hebben een trailer, mogen alleen maar 1 paard tegelijk trekken, dus dan zouden we 2 keer op en neer moeten...![]()
May the horse be with you!
ja, dat probleem ken ik, ik kan er ook maar 1 tegelijk trekken.........af en toe nog weleens onhandig..........ik hoor het wel wat jullie doen
... en vandaag belde de man van de bak (Stal van Boretl) dat het niet door kan gaan bij hun.
Nou dat klopt dan van 2 kanten, dus 29 juni Wimles bij deze afgelast!
May the horse be with you!
ok, het is ons niet gegunt op 29 juni! Ik hoop dat ik je 13 juli zie en anders wordt het gewoon weer 3 augustus. Arme Knowie. we hebben op28 juni en 2 augustus de HLB(bedrijf waar ik werk) paardrijdag. Komen collega's kennis maken met Knowie en een ritje maken. Heb wel tegen ze gezegt dat ze hem moeten omkopen met wat lekkers............die lieverd doet alles voor mij, dus zal hem uitgebreid vertellen dat hij een enorme knappe man is...........
Bladwijzers