Sandra en ik hebben tijdens de equitana ontdekt dat HONZA (de king over liberty) in duitsland een aantal cursussen gaat geven!
Het is in mei en het is een paar uurtjes rijden hier vandaan, maar als we nu met een leuke groep gaan en daar overnachten en dan 2 dagen gaan kijken, lijkt het me best te doen
Hij geeft geen Parelli les, maar behandelt dingen zoals laterale en verticale flexion uiteraard wel volgens de natural principes. Honza heeft geen instructeurs cursus gedaan of diploma behaald, maar het lijkt mij gewoon ontzettend gaaf om te zien hoe hij die speciale dingen leert zoals het rijden met 2 stokjes enzo.
Wie gaat er mee?
Wellicht kunnen we daar goedkoop in een herberg overnachten of misschien wel bij Nora in de tuin kamperenhet is geloofik op de stal van Nora. (voor wie niet weet wie nora is: http://www.nora-kuznik.de dat lange meisje met het arabische vosmerrietje)
Heb haar ff gemaild met wat vragen, hopelijk snel een reply terug.
Reageer hier als je mee wil![]()
Bladwijzers